Efkan Efe
Efkan Efe
0216 357 51 51

KURUMSAL

Hakkımızda - Efkan Efe .

Vizyonumuz

 

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin çeşitli bölümlerinden mezun tasarımcılarla oluşturduğumuz ekibimize sizin fikirlerinizi de dahil ederek birçok sanatsal faaliyeti daha renkli tasarım ve uygulamalara dönüştürüyoruz.

Faaliyetlerimiz arasında ekip çalışmasını gerektiren şantiye işlerinden , bireysel çalışmalarla ortaya çıkan butik ürünlere kadar geniş bir yelpazeye yayılan sanatsal tasarım çalışmaları ve uygulamalar bulunmaktadır.

Kataloğumuzda örneklerine rastlayacağınız , sınırsız çeşitlilikle emek ve sabır isteyen tasarımları , hayal ettiğiniz mekanlara taşıyoruz.Arzu ettiğiniz dekorasyon ve düzenlemeleri , tablo veya süslemeleri , kendi bilgi ve becerimiz doğrultusunda birleştirerek yaşam alanlarınıza yansıtıyoruz.

 

Misyonumuz

 

Bir çağa damgasını vurmuş Osmanlı Tezyinat Sanatı'nın , Avrupa'da doğan Rönesans Tezyinat üslupları ile sentezlenerek eklektik bir tarz oluşturan son dönem Osmanlı Üslubu kuşkusuz günümüz dekoratif sanatları içerisinde en zengindir.

Geleneksel üslubun çağdaş renk ve formlar ile yeniden ele alınması günümüz dekoratif sanat anlayışının vazgeçilmez yaklaşımını oluşturmalıdır.

Geleneğe hakim olmak , herhangi bir sanat eserinde , yorum yapabilmenin her zaman ilk koşulu olmuştur.Avrupa ve dünya sanatını bilmek ve bunların üzerine kendi sanatımızı yerleştirerek yeniden ele alabilmenin en önemli koşulu da Geleneksel Tezyinat Sanatı'na hakim olmayı gerektirir.

Güncel ve özgün tasarımlar , iç ve dış mekan uygulamalarında , dahil olduğu yapıya hem medeniyetin beşiği diye adlandırılan Anadolu topraklarının kimliğini yansıtırken , hem de yenilikçi ve sıradışı yaklaşımları ile farklı bir sanat anlayışı ortaya koymaktır.

Restorasyon ve klasik taleplerin ötesinde çalışmalar , ancak kendini tekrar etmekten kaçınan , sürekli araştıran , kendini geliştiren ve karşısına çıkan her tasarımı yeniden ele alarak kopya ve taklitten uzak duran bir algı ile gerçekleştirilebilir.

Sentezlenmeyen ve üzerine yorum yapılanamayan her sanat dalının yok olmaya mahkum olması kaçınılmazdır.

Çalışmalarımızda gösterdiğimiz yaklaşım ile farklılaşmanın ve üzgün olmanın ötesinde , gelecek kuşaklara bırakılabilecek bir XXI. YY Türk Tezyinat Sanatı'nı gündeme taşımak hedeflerimizin en başında yer almaktadır.

 

KURUMSAL

7 / 24 Hizmet

7/24 Servis.

Sevindiren Fiyatlar

Uygun Fiyat

Planlama

Profosyonel Ekip

BİZE ULAŞIN

0216 357 51 51
info@efkanefe.com
Cumhuriyet Mah. Libadiye Cad. Meşecik Sok. No:38/A Üsküdar/İstanbul
Mesajınız Gönderildi...
Mesajınız Gönderilemedi