Hakkımızda

Ana sayfa Hakkımızda

Efkan Efe Design

Efkan Efe Restorasyon, klasik ve çağdaş mimaride, sektördeki 15 yıllık tecrübesiyle uzmanlaşmış bir tasarım firmasıdır. Ayrıcalığını sadece farklı kültürlerin bulunduğu coğrafyasından değil, aynı zamanda bağlı bulunduğu uluslararası ilişkilerin gücünden alır.

Mekanlara uygun tasarımlar farklı uzmanlıkları bir arada gerektirir. Uygun ölçümler, materyaller, ışık, tasarım özellikleri ve daha fazlası… Müşterilerin istekleri doğrultusunda her bir detayı doğru analiz edip, yaşanabilir mekanlar oluştururuz. Konseptleri estetik ile birleştirdiğimiz tasarımlarımızı, müşterilerimizin isteklerine uygun hale getirir ve hayal ettikleri mekanları tasarlarız.

Seçkin evler, oteller ve apartmanlar için duvarların çok özel bir dekorasyona ihtiyacı vardır. Çeşitli dokular, kaplamalar ve malzemeler, kabartmalı alçı paneller iç mekanı alışılmadık şekillerde dekore eder. Efkan Efe Dekorasyon, üretimleri için uzun ömürlü ürünler sağlayan çevreye duyarlı, dayanıklı alçı kullanmaktadır. Dekoratif ürünler, müşteriye özel ve iddialı olmaları nedeniyle çekicidir. Deneyimli sanatçılar tarafından elle boyanmış duvarlar çok sıradışı ve gerçekten lüks görünür. Duvarlardaki ve tavanlardaki güzel ve orijinal görüntüler, iç mekanı canlandırır ve mekanınıza eşsiz bir konfor katar.

25 yıllık tecrübe ile kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti

Araştırma

Müşterilerin istekleri doğrultusunda her bir detayı doğru analiz edip, yaşanabilir mekanlar yaratırız.

Özgün Tasarım

Duvarlardaki ve tavanlardaki güzel ve orijinal görüntüler, iç mekanı canlandırır ve mekanınıza eşsiz bir konfor katar.

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimizin onayından geçen tasarımları güvenilir ekibimiz ile en kalite şekilde sunuyoruz.